French terry stof met parkietjes

€24,90 per meter
Deze super toffe french terry is echt heel erg schattig. De stof heeft een lavendelkleurige ondergrond met een herhalend dessin van 2 parkietjes op een bruin stokje. De parkietjes hebben een mintgroen lichaam met een roomwit kopje en gele pootjes. Lees meer

 

  • Levering binnen 1-2 werkdagen
  • Snel wisselend assortiment
  • Modieus en trendgevoelig
  • Veilig afrekenen
  • Klantenservice 24/7 bereikbaar
  • Niet tevreden? Wij lossen het op!

Specificaties

Beschikbaarheid:
Op voorraad

Informatie

Prachtige french terry stof in een heel schattig dessin. Heerlijk voor comfortabele kleding, babykleding en accessoires voor de babykamer. Deze stof combineert heel leuk met deze french terry!

Deze french terry is een ontwerp van Eva Mouton, een Belgische illustrator die bekend is van haar columns in het weekblad van de standaard en nu illustraties maakt voor verschillenden doeleinden, zo ook stoffen!  

De stoffen van Eva Mouton hebben het GOTS-label. Dit betekent dat de stoffen milieu én maatschappelijk verantwoord geproduceerd zijn. 

Samenstelling: 95% organic katoen 5% elastaan
Breedte 160cm
Gewicht: 280gr /m2

Wij adviseren je om de stof van tevoren te wassen in verband met mogelijke krimp.
Kleuren van de foto kunnen afwijken van de werkelijkheid.
Minimale afname voor deze stof is 0,5mtr (50cm).

Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »