Tuften bij De Lappenkraam
- Voor 14:00 besteld, vandaag verzonden
- Gratis verzending vanaf €75,-
- Niet tevreden? Wij regelen het!
- Klantscore: 4,8/5
Specificaties
Informatie
Wees welkom in onze studio om gezellig te komen tuften! In een klein groepje van maximaal 4 deelnemers ga je samen met ons aan de slag met tuften.
Wij zorgen voor alle materialen die je nodig hebt, koffie of thee met iets lekkers en begeleiding tijdens het proces. Jij neemt een leuk ontwerp mee en natuurlijk een goede dosis gezelligheid.
Het tuften duurt 3 uur, inclusief een pauze. In deze tijd maak je een wandkleed van 30 x 40 cm, helemaal naar eigen idee en stijl. Het tuften is goed te doen, waardoor iedereen op dezelfde dag met een mooi resultaat naar huis gaat.
De workshops vinden plaats van 09:30 - 12:30
Om het binnen de tijd haalbaar te houden, ontvang je vooraf een korte instructie met praktische do’s & don’ts en richtlijnen voor je ontwerp. Zo weet je wat wel en niet handig is om te maken tijdens het tuften.
Deze activiteit is geschikt voor beginners en voor iedereen die zin heeft in een creatieve, ontspannen ervaring in een fijne setting. Superleuk om bijvoorbeeld samen met vriendinnen te doen. We raden het af om dit met kinderen te doen.
Komen deze data je niet uit? Groepjes van 4 personen kunnen in overleg zelf een dag inplannen. Stuur hiervoor een mailtje naar [email protected] met drie mogelijke data, dan kijken we samen wat past.