Viscose stof met gestyleerde bloemenprint in lila en bruintinten

7,90 per meter
Het zijn eigenlijk een boel streepjes in vrolijke kleurtje maar samen lijkt het toch wel een beetje "bloemig". Leuk voor een jurk, rok of blouse. Door de vele kleurtjes is deze stof heel makkelijk te combineren met een uni.... Lees meer

 

  • Voor 14:00 besteld, vandaag verzonden
  • Gratis verzending vanaf €75,-
  • Niet tevreden? Wij regelen het!
  • Klantscore: 4,8/5

Specificaties

Beschikbaarheid:
Op voorraad

Informatie

Samenstelling: 100% viscose
Breedte: 145cm
Gewicht: 110 gr/m2
Geweven niet rekbaar

Let op: kleuren van de foto kunnen afwijken van de werkelijkheid!
Minimale bestelhoeveelheid 0,5 mtr. Wij adviseren je om de stof te wassen voordat je hem gaat knippen.

Wist je dat je bij ons een klosje Gutermann garen (200mtr) kunt bestellen wat perfect past bij jouw nieuwe stofje? Als jij aangeeft bij welke stof het moet passen, kiezen wij de perfecte match voor je uit.
Wil je graag zelf je keus bepalen en goedkoper uit zijn? Kies dan voor een klosje Gutermann garen 1000mtr. Tip: gebruik het kleurfilter aan de rechterkant voor een beter overzicht.

Viscose draagt en verwerkt heel fijn maar pas op met botte naalden, dat kan laddertjes tot gevolg hebben! Voor deze stof adviseren wij je om nieuwe, scherpe naalden te gebruiken!