Qjutie & the Qjutest Langharig bont stof bordeaux
17,60 per meter
Kleed je lekker warm aan met deze prachtige langharige bont. De bordeauxrode kleur past perfect bij het najaar. Leuk voor jong en oud! Deze stof komt uit de collectie van Qjutie & the Qjutest.... Lees meer
- Voor 14:00 besteld, vandaag verzonden
- Gratis verzending vanaf €75,-
- Niet tevreden? Wij regelen het!
- Klantscore: 4,8/5
Specificaties
Merk:
Qjutie & the Qjutest
Beschikbaarheid:
Op voorraad
Informatie
In de Qjutie & the Qjutest #2 is deze stof gebruikt voor jas Q2561, in combinatie met een hoodie van fleece jogging fuchsia met bloemenprint en een broek van de katoenen fluweel cyclaam.
Samenstelling: 100% polyester
Breedte: 148cm
Gewicht: 400gr/m2
Let op: kleuren van de foto kunnen afwijken van de werkelijkheid!
Minimale bestelhoeveelheid 0,5 mtr
Wist je dat je bij ons een klosje Gutermann garen (200mtr) kunt bestellen wat perfect past bij jouw nieuwe stofje? Als jij aangeeft bij welke stof het moet passen, kiezen wij de perfecte match voor je uit.
Wil je graag zelf je keus bepalen en goedkoper uit zijn? Kies dan voor een klosje Gutermann garen 1000mtr. Tip: gebruik het kleurfilter aan de rechterkant voor een beter overzicht
© Copyright 2025 De Lappenkraam