A la Ville Satijn stof beige met grote bloemen

29,90 per meter
Prachtige polyester satijn in beigetinten, met een hele grote print van aquarel bloemen in verschillende tinten blauw en petrol. De stof valt prachtig en is geschikt voor een broek, blouse, jurk of blouse... Lees meer

 

  • Voor 14:00 besteld, vandaag verzonden
  • Gratis verzending vanaf €75,-
  • Niet tevreden? Wij regelen het!
  • Klantscore: 4,8/5

Specificaties

Merk:
A la Ville
Beschikbaarheid:
Op voorraad

Informatie

Samenstelling: 100% polyester
Breedte: 150cm
Gewicht: 85 gr/m2
Geweven niet rekbaar

Let op: kleuren van de foto kunnen afwijken van de werkelijkheid!
Minimale bestelhoeveelheid 0,5 mtr. 

Wist je dat je bij ons een klosje Gutermann garen (200mtr) kunt bestellen wat perfect past bij jouw nieuwe stofje? Als jij aangeeft bij welke stof het moet passen, kiezen wij de perfecte match voor je uit.
Wil je graag zelf je keus bepalen en goedkoper uit zijn? Kies dan voor een klosje Gutermann garen 1000mtr. Tip: gebruik het kleurfilter aan de linkerkant voor een beter overzicht.

Omdat satijn zo glad en soepel is  heeft de neiging om te "glijden" het is belangrijk om goed te spelden en eventueel rijggaren te gebruiken voor een mooi resultaat.